تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چاپ زندگی شاد و با امید انرژی برتر

چاپ زندگی شاد و با امید انرژی برتر

سه شنبه 17 ارديبهشت 1398
4:52
مینا

 وقتی کارهایی را انجام می‌دهیم که در چاپ خواسته‌ها یا شخصیت‌مان نیستند، کسالت و خستگی اجتناب ناپذیر است. من شغل بسیار عالی در بازاریابی داشتم، اما در نهایت احساس کردم دیگر چیزی مرا به چالش نمی‌کشد و کم کم از کارم بدم آمد. همان زمان بود که تصمیم چاپ دنبال رویایم بروم و مشاور و مربی زندگی بشوم. و حالا حرفه‌ای دارم که واقعا به من انگیزه می‌دهد.اگر احساس رو بطالت کردید، بخش‌هایی از زندگی‌تان را که درمسیر خواسته‌هایتان نیستند بررسی کنید. سپس خطر کرده و به زندگی که واقعا می‌خواهید نزدیک‌تر شوید. این‌کار هراس انگیزترین کاری ست که تا به حال انجام داده‌اید، اما پیامدش ررا دارد. و ضمنا اگر در موقعیت فعلی‌تان ناراضی هستید، پس چه چیزی برای از دست دادن دارید؟

احساس گیجی و درجا زدن می‌کنید.همه ما ردر زندگی احساس گیجی را تجربه کرده ایم. احساس می‌کنیم توان ایجاد هیچ تغییری را نداریم و این باعث می‌شود کارهای دیگران برایمان بسیار جذاب جلوه کند. ماقدرت حرکت داریم و می‌توانیم زندگی‌مان را تغییر دهیم.در نهایت چاپ کارت ویزیت این درک رسیدم و شروع کردم به برداشتن قدم‌های کوچک در مسیر زندگی دلخواهم. به جای این‌که از خودم چاپ داشته باشم همه چیز را به سرعت تغییر دهم، با خودم توافق کردم که تغییرات کوچک و منظم در زندگیم ایجاد کنم. عادات سالم‌تری را انتخاب کردم، با افراد مضر زندگیم قطع رابطه کردم و در پایان تغییرات کوچک و جزئی ریک زندگی کاملا جدید شدند. کلید موفقیت، وفادار ماندن به ادامه مسیر است.
مضطرب هستید.اضطراب نتیجه رفتار و چاپ در چیزهایی است که در راستای خواسته‌های واقعی‌مان نیستند. من پیش از این‌که شغلم را تغییر دهم، بی‌نهایت رداشتم.روزهایی بودند که حتی تایپ کردن برایم دشوار بود چون خیلی مضطرب بودم. استرس را مسبب اضطرابم می‌دانستم و فکر می‌کردم از عواقب حجم زیاد کارم است.درحقیقت، فقط شغلم نامتناسب با روحیه من بود. وقتی چاپ زیاد است، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید گوش دادن و توجه به خودتان است. ببینید خودتان در آن لحظه به چه چیزی نیاز دارد، شاید استراحت می‌خواهد. هرکاری که برای آرامش اعصابتان لازم است انجام دهید. وقتی چاپ برطرف شد، شروع کنید به ریختن برنامه‌ای برای رها شدن از این موقعیت مضر.
می‌دانید که چیزی غلط است.اگر حس چاپ رکه در آن هستید درست نیست، احساس‌تان را پس نزنید. به درون‌یافته‌های‌تان گوش دهید. اگر چیزی حس ربه شما نمی‌دهد، معمولا خوب هم نیست. اگر نسبت به خیلی چیزها همین حس ناخوشایند را دارید، وقت چاپ و جاهایی از زندگی را که درحال تحلیل بردن شماست کشف کنید و انعکاسش را روی اهداف و آرمان‌هایتان ببینید؛ آیاکه چاپ حاضر می‌روید شما را به این اهداف نزدیک می‌کند؟
چیزهایی را که شما را در جریان خواسته‌های‌تان قرار چاپ لیست کنید و برنامه عملی برای شروع یک زندگی واقعی که دوستش دارید بریزید. خودتان را با تغییرات بزرگ از چاپ درنیاورید، در عوض گام‌های کوچک و شدنی بردارید که شما را به جایی که می‌خواهید برساند.
با ارزش واقعی خودتان رابطه برقرار کنید و با وقت چاپ برای توجه به افکارتان به صدای درونتان گوش دهید. شما لایق این هستید که عاشق زندگی‌تان باشید.
 
ارزیابی مجدد شرایط
زندگی شبیه لنز دوربین است. هر چیزی که بر روی آن چاپ کنیم، برای ما واضح‌تر و واقعی‌تر به نظر می‌آید. اگر بر روی نقاط منفی تمرکز کنیم، فقط نقاط منفی را چاپ . ولی وقتی تمرکز خود را بر روی نقاط مثبت منعطف کنیم، چیزهای مثبت بهتر دیده می‌شوند. ما همان چیزی را چاپ می‌کنیم که کاشته‌ایم.وقتی که در زندگی با شکست بزرگی مواجه می‌شوید، باید نسبت به شرایط موجود ارزیابی چاپ انجام بدهید. توجه کنید که بسیاری از افراد موفق هم بارها در زندگی طعم شکست را چشیده‌اند.صحبت ما فقط در چاپ موفقیت مالی نیست. اگر شما در پی شکست تسلیم نشوید، موفقیت در تمام زمینه‌ها برای شما امکانپذیر خواهد بود. به شکست به چشم مانعی نگاه کنید که با پریدن از روی‌ آن می‌توانید به سمت موفقیت حرکت کنید. اجازه ندهید موانع چاپ راه شما بشوند.
قلب خود را سرشار از شکرگزاری کنید
بهتر است ما به جای حسرت چاپ که نداریم، قدردانچاپ  خود باشیم. شکرگزار باشید تا ببینید زندگی‌تان چگونه تغییر می‌کند و امیدتان دوباره زنده می‌شود.وقتی که ما چاپ روی چیزهایی خوبی که در زندگی داریم تمرکز کنیم، می‌توانیم به جای ناامیدی، شکرگزار داشته‌های خود چاپ . تلاش کنید تا فهرستی از داشته‌های خود تهیه کنید. همین که زنده‌اید، می‌توانید بخوانید، حرف بزنید، غذایی برای خوردن دارید و افرادی شما را دوست دارند، دلایل خوبی برای شکرگزاری هستند.ما همیشه می‌توانیم چاپ برای قدردانی داشته باشیم. قدردانی خصلتی است که با تمرین می‌توانیم کسب کنیم. وقتی که ما خوبی‌های دنیا را چاپ ، امید در زندگی در ما دوباره زنده می‌شود و منتظر اتفاقات خوب در زندگی خود خواهیم بود.
سخت‌ترین قسمت شکست و ناامیدی، چاپ ما در چاپ بی‌طرفانه به شرایط است. چه ما مسبب مصیبت یا اتفاقی باشیم چه نباشیم، نگاه بی‌طرفانه به وضعیت می‌تواند تفاوت چاپ ایجاد کند. خیلی سخت است که احساسات درونی خود را از شرایط موجود حذف کنیم.اما وقتی که چاپ و بدون چاپ به شرایط نگاه کنیم، می‌توانیم علت و تاثیر شرایط را بر روی رفتارمان شناسایی کنیم. در این زمان چاپ اصلاحات لازم را بر روی خودمان انجام بدهیم تا بتوانیم به هدفی که داریم، نزدیک شویم. اگر ما بتوانیم خودمان را چاپ کنیم و ناامید نشویم، در نهایت به رویاهای خود می‌رسیم و موفق می‌شویم.
وقتی به افرادی تکیه کنیم که از ما حمایت می‌کنند، چاپ از مشکلات ما کاسته می‌شود.دیگران می‌توانند چشم‌اندازی از شرایط را به ما نشان بدهند که خودمان از آن چاپ بوده‌ایم. هنگامی که با شرایطی بسیار سخت مواجه می‌شویم، خانواده، دوستان، همکاران و سایر افراد می‌توانند چاپ ما حمایت کنند.
باور داشته باشید
گاهی اوقات باید ایمان داشته باشیم که اتفاقات چاپ در راهند. و به این درک برسیم که هر اتفاقی دلیل و حکمتی دارد. اگرچه ممکن است ما همیشه حکمت یک اتفاق را درک چاپ ولی قطعا دلیلی برای رخ دادنش وجود دارد.تکیه بر ایمانتان به شما کمک می‌کند تا امیدتان افزایش یابد.شاید چاپ ساده‌ باشد، ولی می‌توانیم به مرور زمان امید را در دلمان تقویت کنیم تا در مواجهه با بزرگ‌ترین مصیبت‌ها چاپ به طور کامل از بین نرود.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
طراحی سایت هرمزگان سئو برای طراحی صفحات جدید به همراه ساخت سایت حرفه ای به ارائه خدمات طراحی سایت در بندرعباس دیجیتال سئو و می پردازد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به طراحی سایت در بندرعباس است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|